"Burası sağlık için gerçekten faydalı. Masajı dinlendirici. Sizin probleminiz neyse ona yönelik bir çözüm üretilmeye çalışılmış. Ayrıca maddi olarak çok uygun. Odalarda kişi başı ödeme sistemi yok. Tüpünüz dahi ücretsiz temin ediliyor. Çamur , havuz , hamam, sauna, odalarda havuz , 24 saat destek bunlar gibi şeyler çok iyi. Hemen hemen tüm ihtiyaçlarinizi giderebileceginiz büyük bir alışveriş merkezi var. Fırını var. Fast food, gözleme , yeme içme mekanı mevcut. Okey tavla ice hokey falan da eğlenmek için. Yürüyüş yapmak için bolca alan var. Tabi beş yıldızlı otel lüksü yok. Ama verdiginiz paranın kat be kat fazlasını aliyorsunuz. Hani bir de haftalık pazar kurulsa on Numara olur. :)"

Kamile İçen Yılmaz
Hüdai Kaplıcaları Şehr-i Şifa

"Dünyanın en şifalı su ve çamur banyolarını içinde barındıran kaplıca her kesimin bütçesine göre konaklama imkanı sunuyor.İçindeki restorantta son derece leziz yemekler uygun fiyata.Kaplıcanın hemen üst tarafı piknik alanı.İhtiyacınız varsa,kesin ziyaret edin."

Süleyman Karadaş

"Sağlık için gerçekten çok kıymetli... astım hastasıyım ve şimdiye kadar hiç bir kaplıca iyi gelmemişti burada hiç ödem ve nefes darlığı yaşamıyorum bu yüzden de belediyenin 10 yıllık devre tatilinden ablam ile birlikte iki apart satın aldık."

Lütfiye Erkal

TRT Avaz- Afyonkarahisar Sandıklı Hüdai Kaplıcaları'nı Ziyaretçilerine Sorduk

Bedavaya yakın ücretiyle insanı ruhuna kadar temizleyen ve dinlendiren mekan seni seviyoruz..    - Emre Karataş

TRT Avaz- Afyonkarahisar Sandıklı Hüdai Kaplıcaları'nı Halka Sorduk

Hüdai Kaplıcaları Şifa Kaynağı Çamur Banyoları

"Suyu birçok hastalığa yararlı özellikle çamur kürü... Çamur kürü uygulaması çok eskiye dayalı. Tedavi amaçlı en az 9 gün konaklanmalı..."

Hüsnü Aytekin